Partnerzy Mistrzostw Makijażu 2022

Novaclear

Marka Novaclear jest polską marką dermokosmetyczną istniejącą od 2009 roku,oferującą produkty oparte na przebadanych i bezpiecznych formułach w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Misją marki jest indywidualne podejście do pielęgnacji skóry, której dedykowane są oddzielne linie produktowe wyróżniające się innowacyjnymi składnikami aktywnymi ukierunkowanymi na konkretną potrzebę skóry.

Wszystkie produkty wytwarzane są ze starannością i dbałością o jakość, zgodnie z najwyższymi standardami jakości GMP.

Przejdź do sklepu

Apollca

Markę apollca stworzyła polska wizażystka Aleksandra Szczepanek. Aleksandra z wykształcenia jest kosmetologiem. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Przez ostatnie 10 lat makijaż profesjonalny towarzyszy Oli codziennie. Ola czuwa nad zawartością pojemników. Jednak stworzenie marki kosmetycznej to nie sam produkt. Całą otoczką, która trzyma markę w ryzach, a której nie widać gołym okiem, zajmuje się druga połówka Oli- Paweł. Razem stworzyli duet idealnie się dopełniający- jak widać nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.

Markę apollca można nazwać firmą rodzinną, nie nastawioną na sam zysk, ale przepełnioną pasją, miłością, perfekcjonizmem.

Produkty cechują się dbałością o każdy z elementów- począwszy od opakowań skończywszy na ich zawartości. Kosmetyki mają proste zadanie- ułatwić stworzenie pięknego makijażu, ale także cieszyć oko swoim wyglądem

Przejdź do sklepu

The good mood Twoje cbd

W naszym sklepie znajdziecie olejki i susze CBD, które ukoją skołatane nerwy i wprowadzą w Good Mood. W ofercie mamy także akcesoria, takie jak waporyzatory oraz regulatory wilgotności. Żyjecie w stresie, źle śpicie, brakuje Wam spokoju i równowagi, a dobrego nastroju jak na lekarstwo? U nas znajdziecie nie tylko najwyższej jakości produkty. Good Mood to także przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz do poszerzania wiedzy.

Przejdź do sklepu

Marie Brocart

Jesteś wyjątkowa, wspaniała i piękna. Silna, pewna siebie, żyjąca pełnią życia. Twoja kobiecość robi wrażenie! Lśnisz, roztaczasz blask. Marie Brocart jest Tobą oczarowana. Jesteś dla naszej marki wielką inspiracją. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie kosmetyki, które podkreślą Twój naturalny blask. Każdy z nich zawiera pierwszy na świecie BIO BROKAT. Każdy z nich jest dopasowany do Twojego stylu życia. Dzięki naszym kosmetykom będziesz wyglądać świetnie. Będziesz błyszczeć! Zawsze. O każdej porze roku.

Przejdź do sklepu

Allergoff

Allergoff atopy to polska marka produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, ukierunkowana na wzmocnienie i odbudowę bariery lipidowej skóry.

Została opracowana z myślą o skórze wrażliwej, skłonnej do przesuszeń i problematycznej.

Linia nie zawiera parafiny, składników odzwierzęcych, parabenów i dodatków zapachowych.

Producentem jest firma ICB Pharma.

Przejdź do sklepu

Vita liberata

KIM JESTEŚMY

Vita Liberata jest marką specjalizującą się w dziedzinie luksusowych organicznych produktów samoopalających i pielęgnacyjnych.

W CO WIERZYMY

W tworzeniu naszych produktów nie uznajemy kompromisów. Produkujemy wyłącznie preparaty które są całkowicie nietoksyczne, organiczne oraz pozbawione parabenów, alkoholu i perfum.

Zgłoś swój udział w Mistrzostwach Makijażu


Zarejestruj się