Jurorzy Mistrzostw Makijażu 2022

Monika Kozakiewicz (MoniaKej)

Monika Kozakiewicz to popularna makijażystka i szkoleniowiec z sześcioletnim stażem. Na co dzień współpracuje z gwiazdami, celebrytami oraz klientami indywidualnymi. Prowadzi warsztaty dla początkujących oraz zawodowych makijażystek. Pracuje przy reklamach, teledyskach, ogólnopolskich kampaniach oraz sesjach zdjęciowych.

Jej prace znajdziecie między innymi w VOGUE POLAND, K MAG, RESUER, Be Active, SHAPE. Pracowała dla takich marek jak LOREAL PARIS, ADIDAS, LEVIS.

Specjalizuje się w typowo upiększających makijażach. Makijaże glow i klasyczny są najczęściej wybierane przez klientów Moniki.

Aleksandra Kaj

Aleksandra zajmuje się makijażem profesjonalnym od 13 lat. Wszystko, co osiągnęła w tej dziedzinie zawdzięcza swojej wytrwałości, zaangażowaniu i bezgranicznej miłości do makijażu.

Malowała podczas sesji zdjęciowych m.in. w Mediolanie, Wenecji, Londynie oraz w Polsce. Współpracuje przy edytorialach, pokazach mody, programach telewizyjnych oraz teledyskach.

Ewelina Zych (Eweska)

Ewelina jest wizażystką z 18-letnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w makijażu matowym i makijażu fotograficznym. Lubi bawić się kolorami i ich odcieniami, nie boi się eksperymentować, łączyć matowych cieni w ferie barw na oku, czego rezultatem są unikalne połączenia kolorystyczne. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami warsztatów indywidualnych oraz grupowych. Współpracuje ze szkołami wizażu, prowadzi szkolenia w całej Polsce i za granicą.

Pasja i zaangażowanie Eweliny zaowocowały wieloma sukcesami zawodowymi w świecie wizażu.

Rok 2020 zaowocował w zagraniczne wyjazdy na MasterClass w różnych rejonach Europy, a także stworzeniem własnej linii luksusowych pędzli do makijażu.

Monika Wyrzykowska (Ruda Maluje)

1. Makijażystka, stylistka brwi oraz szkoleniowiec.

2. Laureatka I MIEJSC w MISTRZOSTWACH STYLIZACJI BRWI oraz MAKIJAŻU.

W zawodzie od pełnych 5 lat. Uosobienie stylu użytkowego i nienagannie wystylizowanych brwi.

Sama siebie określa jako perfekcjonistkę dbającą o każdy detal w makijażu. Dla Moniki makijaż to przede wszystkim sztuka upiększania. Uwielbia pracę z klientem i uczy jak profesjonalnie podchodzić do zawodu. Prezentuje styl w PEŁNI UŻYTKOWY, idealnie podkreślający urodę malowanych przez nią osób.

Zgłoś swój udział w Mistrzostwach Makijażu


Zarejestruj się